O nas

Firma Izol-bud powstała w 1993 roku. Zakres działalności firmy obejmował ocieplenia budynków, stąd też wywodzi się nazwa naszej firmy.

W miarę rozwoju firma przechodziła różne zmiany odnośnie zakresu prowadzonych prac oraz wykonywanej działalności. W roku 1997 zajęliśmy się sprzedażą drobnych materiałów budowlanych i instalacyjnych. Po dwóch latach zmieniliśmy lokalizację firmy. Przenieśliśmy się na dużo większy plac z dobrze rozbudowanym zapleczem magazynowym. Rok 2003 był przełomem dla naszej firmy. Zasililiśmy szeregi akcjonariuszy przystępując do Gupy Polskich Składów Budowlanych. Rok 2010 był rokiem, który wielkimi literami zapisze się w historii firmy. Otworzyliśmy Market Budowlany MRÓWKA.

Przez okres, w którym firma rozwijała działalność handlową nadal zajmowaliśmy się pracami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Wybudowaliśmy od podstaw kilka budynków mieszkalnych, rozbudowaliśmy Bank Spółdzielczy we Mszczonowie, przeprowadzaliśmy remonty generalne w różnych oddziałach i filiach Banku Spółdzielczego m.in. w Błędowie, Sadkowicach, Brwinowie. Wykonywaliśmy remonty salonów meblowych w Łodzi oraz Pabianicach. Czynnie uczestniczyliśmy jako jeden z głównych podwykonawców oraz dostawców materiałów budowlanych w rozbudowie hotelu OSSA pod Rawą Mazowiecką.

Galeria zdjęć
O nas
O nas
O nas
DSC_5694.JPG
DSC_5697.JPG
O nas
DSC_5558.JPG
O nas
DSC_5526.JPG
DSC_5700.JPG
DSC_5701.JPG
DSC_5702.JPG
DSC_5704.JPG
DSC_5705.JPG
DSC_5706.JPG